Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 994 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - RODINNÝ DOM HALIČ ID 1947

Typ
Predaj
Okres
Lučenec
Mesto
Halič
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
291 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
12.05.2020
Aktualizované
12.05.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v obci Halič v okrese mesta Lučenec. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 1 196 m2. Kolaudácia domu prebehla v roku 1948. Dom je postavený z váľku, múry sú hrubé 60 cm. Dom má sedlovú strechu pokrytú škridlou. Stropy sú postavené z drevených hranolov, dosiek, trstiny a sú ovakované. Do domu sa vstupuje cez chodbu, z ktorej je samostatný vstup do kuchyne a jednej izby. Z izby sa vstupuje do ďalšej izby, do ktorej je vstup aj z kuchyne. Z kuchyne sa vstupuje do kúpeľne umiestnenej spoločne s wc. Na podlahách v celom dome sú drevené palubovky. Dve okná sú plastové, ostatné sú dvojité drevené. V dome je zavedená voda z obecného vodovodu, kanalizácia, plyn a elektrická energia 220/380 V. Na dvore sa nachádza aj vlastná studňa. Dom je vykurovaný lokálne, plynovými gamatkami alebo črepovými kachľami na drevo. Dom je z časti podpivničený - jedna miestnosť. Dom je postavený na rovinatom pozemku. Pri dome sa nachádza samostatne stojaca letná kuchynka, garáž a pajta. Bližšie informácie Vám poskytne PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA na tel. čísle: 0907 488 234.