Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 166 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Soňa Filová
filova@loftreal.sk
0903165241

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj podnikateľský areál Dunajská Streda

Typ
Predaj
Ulica
sídlisko Boriny
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
195 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.01.2020
Aktualizované
17.03.2021
Soňa Filová LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj zrekonštruovaný podnikateľský areál s možnosťou využitia ako sklad, obchody, kancelárie, reštaurácia, vývarovňa, autoservis, autoškola, fitness, masážny salón, solárium, pedikúra, manikúra, kaderníctvo... alebo s možnosťou prenajatia ďalších priestorov iným osobám. Celková plocha objektu je 195 m2, nachádza sa v Dunajskej Strede na sídlisku Boriny neďaleko centra. V budove sa nachádzajú 1 veľká a 2 stredne veľké miestnosti, ďalej sociálne priestory (2 sprchovacie kúty, 2 WC) a vykachličkovaná kuchyňa s okienkom. Veľká miestnosť sa dá upraviť na menšie a využiť na ďalšie účely. Strop je znížený a upravený hlavne na úsporu energie. Všade sú plastové okná a mreže. Na podlahe je gumolit, plávajúce parkety - miestami sú na nich uložené koberce. V budove je zavedená elektrina, voda, plyn - pred budovou. Na okrajoch sú predpripravené pripojenia pre radiátory a rôzne ťažké stroje (pre prípad, že by tam bol v prevádzke autoservis...)

Budova sa nachádza na vysporiadanom pozemku s jedným majiteľom. Pred budovou je parkovacia plocha pre minimálne 4 autá.

Pri rýchlom jednaní zľava. 

V cene ju už zahrnutá provízia.Kontakt: 0903165241, filova@loftreal.sk