Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 195 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ POLYFUNKČNEJ BUDOVY V CENTRE DUN.STREDY NA RôZNE PODNIKANIE AJ S PARKOVANÍM PRED BUDOVOU

Typ
Predaj
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
250 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
24.08.2021
Aktualizované
01.12.2022
Cena 0,00 €
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality Vám ponúka predaj Budovy , kde sídlia rôzne obchodné priestory, reštaurácie, obchody v priamom srdci DUNAJSKEJ STREDY v centre mesta s parkovaním priamo pred budovou.
Cena s dohodou po obhliadke. Budova sa predáva aj s nájomníkmi,ktoré sa nachádzajú momentálne v budove.
Tieto krásne svetlé miestnosti sa dajú využiť na rôzne aktivity, kaviarne, skrášľovacie salóny, kaderníctva, kozmetiky, masážne salóny, obchody rôzneho druhu , kancelária pre účtovníkov , pre notárov, právnikov....atď..
Predaj je k dispozícií ihneď.

Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím neváhajte ma skontaktovať. Veľmi rada Vám poskytnem bližšie informácie a osobnú obhliadku!

Naše služby zahŕňajú balíček – pomocou ktorého vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Kontakt: 0905 329 399 PhDr.Chrenko Edit,majiteľka realitnej kancelárie, email: chrenko@chateaureality.sk