Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 359 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Masarovičová, RSc.
zuzana.masarovicova@butterfly-reality.sk
+421 902 578 073

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 2-izbový byt v obľúbenej pokojnej lokalite

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
53/128
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Celková plocha
62 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
07.09.2020
Aktualizované
11.09.2020
Zuzana Masarovičová, RSc. Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 902 578 073

Popis nehnutelnosti

Butterfly reality ponúka v zastúpení klienta na predaj 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom, situovaný na vyvýšenom prízemí bytového domu s výťahom, v pokojnej a obľúbenej lokalite sídliska Centrum I.

Výmera bytu je 60 m2 bez pivnice a orientácia JV.

Dispozícia bytu:

Chodba – 9 m2

Kuchyňa – 13,5 m2

Kúpeľňa s vaňou a toaletou – 4,5 m2

Izba 1 – 16,5 m2

Izba 2 – 16,5 m2

Príslušenstvom bytu je murovaná pivnica o výmere cca 2 m2.

Výhoda: Vstup do bytového domu je bezbariérový a výťah ide už priamo od vchodových dverí - z prízemia – k vyvýšenému poschodiu k dverám bytu a aj do pivnice.

Bytový dom je z 80-tych rokov, bol vynovený vchod a spoločné priestory. Pred dvomi rokmi bol osadený nový výťah s magnetickým otváraním dverí.

V byte je pôvodné umakartové jadro, podlahy: v kuchyni, kúpeľni a na chodbe je pvc, v izbách sú zachovalé bukové parkety, ktoré sa dajú pekne zrepasovať. V r. 2015 boli v celom byte vymenené plastové okná so žalúziami.

V byte je elektronický vrátnik a pevná tel. linka. TV a internet cez spoločnosť Swan.

Mesačné náklady spojené s užívaním bytu sú:

Správca – 98,38 € + FO 24,23 €

Plyn – 5 €

Elektrina – 16 €

Byt je suchý, svetlý a poskytuje možnosť vynoviť si ho podľa vlastných predstáv. Pri výmene bytového jadra je možné upraviť dispozíciu bytu - chodby, kuchyne a kúpeľne. Taktiež je možnosť otvoriť priestor a spojiť kuchyňu s obývačkou a vytvoriť tak peknú dennú zónu orientovanú na JV. Ak si napr. vystačíte s menšou kuchyňou, vznikne priestor pre tretiu menšiu izbu.

Byt môže výborne poslúžiť aj ako bezbariérový. Vstup do bytového domu je bezbariérový a výťah ide už priamo od vchodových dverí - z prízemia – k vyvýšenému poschodiu až k dverám bytu a aj do pivnice.

Lokalita je obľúbená, pokojná a plná zelene. Parkovanie je bezproblémové. Susedia sú pohodoví. V bezprostrednej blízkosti priamo na sídlisku sa nachádza sieť obchodov a služieb, kaviarne, reštaurácie, pivárne, detské ihrisko, autobusová zastávka. Mesto má výbornú občiansku vybavenosť, autobusové a železničné spojenie, napojenie na D1 je do 5 minút.