Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nadštandardný 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Štúrova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
30.03.2021
Aktualizované
06.04.2021
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 2 izbový nadštandardný byt  na Štúrovej ulici v Dubnica nad Váhom . Nadštandardný bytový dom  ,ktorý ako prvý splňa ukazovateľ spotreby primárnej energie v kategorii A1-kvalita budovy predurčuje minimálne mesačné prevádzkové  náklady. Budova je postavená so zvukovo-tepelného izolačného muriva  je zaizolovaná  minerálnou vatou s okennými výplňami z izolačného trojskla. Prvý bytový dom v Dubnici nad Váhom ,ktorý je odhlučnený -byty, schodište aj výťah. Nami ponúkaný byt disponuje rozlohou 58,15 m2. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné protipožiarne dvere   sa nachádza predsieň v ktorej je vstup do obývacej izby s kuchynským kútom s predprípravou na kuchynskú linku a dvojkrídlovými dverami na loggiu .Zo vstupnej chodby sa ide taktiež do kúpeľne spojenej s WC, kde sa nachádza Geberit WC, a vaňa  s umývadlom s obkladom v prijemných odtieňoch a rebríkový radiátor  . Ďalšou miestnosťou je samostatná izba -spálňa tiež sa pri nej nachádza vstup cez dvojkrídlové dvere na loggiu .Byt disponuje dvoma veľkými loggiami  o rozlohe 3,08m2 a 3,06m2.Rozmery chodba 4,8m2,kúpeľňa 4,69m2,izba spálňa 17,90m2,obývacia izba s kuchyňou 30,76m2.Byt má digitálny video vrátnik nainštalovaný vo vstupnej chodbe. Byt je orientovaný do dvora.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

y