Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt po rekonštrukcii na Kollárovej Dubnica nad Váhom- REZERVOVANÉ

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
kollarova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.05.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 103 900,00 €
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária  v exkluzívnom zastúpení Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v bytovom dome na ulici Kollárová  v nízkej 5 poschodovej  bytovke, byt je na 5 poschodí, má výťah, byt prešiel pri kúpe rekonštrukciou , nové bytové jadro, oddelené W.C. , kúpeľňa s vaňou, nové stierky , maľovky, plávajúca podlaha. Jedná sa o byt  s výmerou  50,53 m2, ktorý pozostáva z obývacej izby z ktorej sú krásne výhľady na okolité pohoria -Vršatec , spálňa . Kuchyňa má krásnu kuchynskú linku  východ na balkon  cez francúzke okno  , chodba. K bytu prislúcha aj latková pivnica. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Uprednostňujeme záujemcu s hotovosťou , poprípade s pred schváleným hypotékarným úverom.

Bývanie v  ocenia mladý rodičia s deťmi, nakoľko s a v blízkom okolí nachádza, Kaufland, lekáreň, základná škola a škôlka, detské ihrisko, benzínové pumpy.

Ďalšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0904 808 521, alebo mailom: fursten@vasereality.skVzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.