Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 028 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Drevená podlaha a jej výhody, z ktorých sa budete tešiť dlhé roky

Redakcia Predajprenajom.sk - 28.07.2020 - 646
Pokiaľ hľadáte podlahu, ktorá vyhovuje vášmu rozpočtu a poskytuje nohám vysoký komfort, potom je drevo najlepšou možnosťou. Jeho prirodzená krása a teplo sú základné vlastnosti, pre ktoré ho bez váhania uprednostníme pred akýmkoľvek iným materiálom.

V dnešnej dobe nájdeme na trhu rôzne druhy podlahových materiálov, ktoré sú vďaka dokonalému spracovaniu lacnou alternatívou k pravej prírode. Drevo však pocit luxusu a elegancie vytvorí najlepšie. Nie sú to ale jediné vlastnosti, pre ktoré sa vám tento druh podlahovej krytiny oplatí uprednostniť.

Dlhodobá investícia

Ak sa budete o nové drevené parkety starať, vydržia vám niekoľko desiatok rokov. Áno, na začiatku sa môžu javiť ako veľká investícia, ale práve vďaka tomu ich nemusíte každých 10 alebo 20 rokov vymieňať ako ostatné typy podláh. Drevená podlaha v akomkoľvek prevedení tiež poskytuje dobrú návratnosť investícií, pretože hodnota drevených podláh sa postupom času neustále zvyšuje.

Rozpočet je vždy dôležitým faktorom pri výbere požadovaného typu podlahy. Nakoniec je to ale náklad, ktorý stojí za to, pretože drevené podlahy vás môžu prežiť a zvýšiť trhovú hodnotu vášho bydliska.

Nikdy nestarnúca kvalita

Napriek tomu, že moderné vinylové podlahy sú vysoko vodoodolné a poradia si aj s vlhkosťou a mechanickým zaťažením, drevená podlaha je bezkonkurenčná. Ide o klasiku, ktorá vekom na svojej kvalite nestráca, ale naopak na kráse získava, pretože prirodzenosť je a vždy aj bola základným prvkom každého moderného interiéru.

Ľahká údržba a hygiena

Výhodou drevenej podlahy je jej jednoduchá údržba. Vďaka antistatickým vlastnostiam dreveného povrchu sa na takejto podlahe nedrží prach ani žiadne veľké nečistoty, takže ju ocenia aj alergici. Všeobecná údržba drevených podláh je pomerne jednoduchá, ale správnym čistiacim prostriedkom určeným na tento konkrétny materiál ale nikdy nič nepokazíte.

Výhodou drevenej podlahy je tiež jej šetrnosť k životnému prostrediu a vášmu zdraviu, pretože nevylučuje do ovzdušia žiadny formaldehyd ani iné škodlivé látky. Berte to preto ako dobrú investíciu do zariadenia domácnosti, ktorá sa odrazí na vašom zdraví a spokojnosti.

Zdroj obrázkov:Artazum/Shutterstock.com