Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bohuslav Marušic
marusic@boreal.sk
+421 903 440 290

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** RK BOREAL ** NOVOSTAVBA 5izb. RD, ÚP 165 m2 v obci Neudorf, Rakúsko len 20km od Bratislavy.

Typ
Predaj
Mesto
Neudorf
Ulica
Untere Bundesstrasse
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
165 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
24.05.2024
Bohuslav Marušic RK BOREAL s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 440 290

Popis nehnutelnosti

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj nízkoenergetickú novostavbu rodinného dvojdomu v Rakúskej obci Neudorf len 20km od Bratislavy s energetickým certifikátom A (40,27 kWh/(m²a).
Nehnuteľnosť sa nachádza na ulici Untere Bundesstrasse. Každý dom je dvojpodlažný 5izb. s garážou pre jedno vozidlo.
Pozemok 672,0 m2 (spolu celý), podlahová plocha každého domu je 165,0 m2

Perfektne navrhnutý dvojdom je postavený z tehly, má vlastnú masívnu deliacu stenu s dodatočnou izoláciou susedného domu, ktorá poskytuje vynikajúcu protihlukovú ochranu.
Z obývačky je prístup na krásnu terasu 25 m2 s výhľadom do záhrady. Optimálny pôdorys je ideálny pre rodiny a predáva sa v stave holodom.
Dokonale členený obytný priestor Vám ponúka celkovo 165 m² na 2 podlažiach + úložný priestor v podkroví pod strechou s pochôznou plochou.

Dispozičné riešenie:
- prízemie:
52 m2 obývacia izba s otvorenou kuchyňou a východom na terasu (25m²),
WC / technická miestnosť / sklad / predsieň / schodisko na poschodie
- poschodie:
4 centrálne izby, šatník, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, dvoj umývadlom, samostatné WC, technická miestnosť (s prípojkou na práčku), galéria / schodisko na prízemie
Garáž pre 1 auto

Kvalitné vybavenie:
plastové okná s trojsklom, el.vonkajšie žalúzie a sieťky proti hmyzu, tepelne izolované plastové dvere s trojitým uzamykaním, vykurovanie účinným tepelným čerpadlom vzduch-voda zn. Vaillant.
Súčasťou štandardnej výbavy je aj komfortné podlahové kúrenie, predprípravy sú na Fotovoltaický systém, e-nabíjacia stanica pre autá v garáži, na stavbu bazéna sú už v záhrade položené všetky potrebné káble.
V dome bude jeden biely náter, predpríprava na sanitu, funkčné kúrenie, vypínače a zásuvky, záhrada bude vyrovnaná ornicou. Ostatné je v réžii nového majiteľa a jeho predstáv.

Obec Neudorf je výhodná predovšetkým veľmi dobrým vlakovým a diaľničným spojením s Viedňou a Bratislavou. Obchody a verejná doprava sú v pešej vzdialenosti. V obci sa nachádza základná škola a materská škola.
Tí, ktorí hľadajú oddych, nájdu v okolí všetko, čo im zvyčajne chýba: čerstvý vzduch, pokoj, nedotknutú prírodu a tým aj neporovnateľnú kvalitu života.
Neziderské jazero je dostupné autom len za 15 minút!
Po diaľnici A6 sa dostanete do Bratislavy za cca 20 minút a do Viedne za cca 40 minút.
Na letisko Viedeň Schwechat sa autom dostanete za 30 minút.
Do Neusiedl am See sa dostanete asi za 15 minút.

K cene nehnuteľnosti je potrebné pripočítať poplatky spojené kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku:
Z kúpnej ceny na zmluve:
3,5% daň z kúpy nehnuteľnosti
1,1% zápis do katastra nehnuteľností
3% provízia RK
cca 1,5% notár

Bližšie informácie k nehnuteľnosti vám radi poskytneme v RK, alebo telefonicky.
Pri serióznom záujme dohoda možná!