Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Okres
Detva
Ulica
Štoliansko
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
29.11.2022
Aktualizované
09.05.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chata, drevenica, zrub Detvianska Huta, Štoliansko. Plocha: úžitková 65m2, pozemku 170m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 50 000 €
Na predaj romantickú drevenicu s plechovou strechou v lone prírody – v lese - v lokalite Detvianska Huta, časť Žiare. Prístup terénnym vozidlom, alebo parkovanie cca 100 m od pozemku.
Čiastočná rekonštrukcia, zastavaná plocha prízemia 38 m2, podkrovie 27 m2, pozemok 170 m2.
Prízemie: kuchyňa spojená s obývacou izbou (krbová pec + krb), skladová miestnosť, WC, dielňa.
Poschodie: 2x spálňa
Vlastná voda, septik, el. prípojka 220/380 V.
Priľahlý pozemok 2479m2.

V blízkosti Poľana, lyžiarske strediská Košútka, Royal Látky, v lete možnosť hubárčenia a výletov do okolitej krásnej prírody Podpoľania.
Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk