Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefánia Bašistová
stefania@deltaproperty.sk
0907144662

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačné stredisko v Slovenskom raji v obci Dedinky

Typ
Predaj
Okres
Rožňava
Mesto
Dedinky
Ulica
Čermeľská 1
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
6653 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
11.09.2020
Štefánia Bašistová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY vám ponúka na predaj hotel Priehrada. Celková výmera pozemkov je 13 220m2, výmera hotela s prístavbou je 6653m2.  Dvojposchodový hotel sa nachádza v rekreačnom stredisku, v národnom parku Slovenský raj, na brehu vodnej nádrže Palcmanská Maša. Poskytuje ubytovacie služby v 2 apartmánoch a 12 samostatných izbách s príslušenstvom s kapacitou 28 lôžok a 16 prísteliek. K dispozícii má reštauráciu, kaviareň s krbom, prístavbu, kde je možné organizovať akcie pre uzvaretú spoločnosť, rehabilitačné centrum, sauna pre 10 osôb, ochladzovací bazén, vírivá masážna vaňa pre 6 osôb, solárium, miestnosť pre maséra, vonkajšiu terasu s bufetmi.

S hotelom sa predáva Stanový tábor, sociálne zariadenie pre stanový tábor pri dolnej stanici lanovej dráhy, 3 bufety, parkoviská pred a za hotelom. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete-vodovodné, elektrické prípojky, kanalizačná žumpa, hnuteľný majetok.

Cena nehnuteľnosti je 799 000 € stavby hotel Priehrada s prístavbou, Chata Liptov, Stanový tábor, sociálne zariadenie pre stanový tábor, 3 bufety, parkoviská pred a za hotelom.

Energetický certifikát nebol vystavený.

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky  a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.