Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - Chatka, záhrada Cinobaňa - Huta ID 2162

Typ
Predaj
Okres
Poltár
Mesto
Cinobaňa
Ulica
Katarínska Huta
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
13 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
20.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 7 900,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj malebnú drevenú chatku nad obcou Cinobaňa v časti Katarínska Huta. Chatka stojí na záhrade s rozlohou  713 m2. Chatka pozostáva z  predsiene a z jednej miestnosti s obytnou plochou 13,2 m2 + úložný podkrovný priestor. Chatka je v pôvodnom stave, taktiež strecha, kedy sa  po daždi vo vnútri kde-tu nájde aj mláčka. V chatke je možnosť napojiť sa pieckou na vonkajší komín. Pitná voda tu nie je. Dažďovú vodu je možné zachytiť v nádrži  osadenej v zemi. Elektrina tiež nie je zavedená, elektrické vedenie však vedie pred záhradou (stĺp pri rohu záhrady).

Na záhrade je drevené posedenie, jednoduché ohnisko, suché WC, drevená búda na drevo. Záhrade je vo svahu. Rastú tu ovocné stromy, okrasné dreviny, vinič a iná zeleň. Zo záhrady je krásny výhľad na okolité lesy, prostredie je tiché, veľa zelene. Prístup je autom, udržiavanou obecnou komunikáciu s verejným osvetlením. Záhrada je vo vlastníctve lesov SR ŠP. Platí sa ročný poplatok miestna daň obci. Bližšie informácie Vám rád poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.