Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - 2 izbový byt Cinobaňa ID 2170

Typ
Predaj
Okres
Poltár
Mesto
Cinobaňa
Ulica
Cinobaňa (Katarínska Huta)
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
20.07.2022
Aktualizované
20.07.2022
Cena 14 900,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v obci Cinobaňa časť Katarínska Huta. Byt sa nachádza v tehlovej bytovke 1/3 poschodí. Rozloha bytu je 43 m2. Byt je čiastočne zrekonštruovaný. ( V roku 2017 boli menené PVC okná, renovácia kúpeľne, plávajúca podlaha). Byt je ihneď voľný, bez tiarch, čerstvo vymaľovaný, s úplne novou ešte nepoužitou kuchynskou linkou. Byt nemá balkón, dá sa používať spoločný balkón s výstupom z chodby. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Správca bytového domu je Spoločenstvo vlastníkov bytov. Mesačné náklady pre 4 člennú rodinu sú približne 100 € nájomné +  elektrina a plyn. K bytu je možné dokúpiť aj užívacie právo na záhradku, ktorá je hneď vedľa bytovky. (výhľad z bytu rovno do záhrady). Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík  na tel. čísle 0948 773 380.