Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 727 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt, Čierna Voda, Chorvátsky Grob

  • Byty, Predaj, Senec, Chorvátsky Grob | pic. 1
  • Byty, Predaj, Senec, Chorvátsky Grob | pic. 0
  • Byty, Predaj, Senec, Chorvátsky Grob | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Senec
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
71 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
24.09.2020
Aktualizované
02.03.2021
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj starší byt s potenciálom na rekonštrukciu podľa vlastného vkusu v obci Chorvátsky Grob, časť Čierna Voda. Trojizbový byt s príslušenstvom. 1. poschodie bytového domu - zvýšené prízemie. Bytový dom: celkovo 3-podlažný, pozostáva zo suterénu a dvoch nadzemných podlaží. Dispozícia: 3 izby, kúpeľňa, WC, špajza, loggia, 2 x pivničná miestnosť v suteréne bytového domu. Vo všetkých 3 izbách možnosť napojenia na komín (vybudovanie krbu). Na chodbe je priestor na vstavané skrine. Stav bytu: pôvodný s čiastočnou rekoštrukciou. Sú tu vymenené okná, plynový kotol (Viessmann), ústredné kúrenie vrátane ohrevu teplej vody a rekonštrukciu kúpeľne a WC. Možnosť parkovania vo dvore aj pred domom na ulici. Zástavka autobusu 200 m od domu. V pešej dostupnosti základná občianska vybavenosť. Vzdialenosť od Bratislavy aj Senca 16 km.


Cena nehnuteľnosti je 104 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264