Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 696 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jana Hanudelová
hanudelova@diamondreality.sk
0908 583 890

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj krásny rozľahlý pozemok pod lesom, Cerová.

  • Pozemky, Predaj, Senica, Cerová | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Senica, Cerová | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Senica, Cerová | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Cerová
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
1500 m2
Pridané
29.03.2022
Aktualizované
30.09.2022
Cena 75 000,00 €
Ing. Jana Hanudelová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 583 890

Popis nehnutelnosti

Na predaj stavebný pozemok v obci Cerová (15 km od Senice). Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce, medzi rodinnými domami, no zároveň je na okraji, takže je tu pokoj a ticho. Je svahovitý, Jeho rozloha: 1500 m2. Hneď za pozemkom sa nachádza lúka a les - ideálne miesto na relax a oddych v prírodnom tichom prostredí. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta, bezproblémový prístup aj v zime. Inžinierske siete: priamo pri pozemku, z prístupovej cesty: elektrina, plyn, obecná voda. Oplotený je z dvoch strán. Vhodný na výstavbu rodinného domu či na záhradkárčenie, chalupu, chatu. Na pozemku pri prístupovej ceste je vybudovaná predpríprava na parkovanie. Vybavenosť: obec je dobre občiansky vybavená, pozemok je kúsok od centra obce kde sú obchody, úrady, autobusová stanica. Ihneď k dispozícii.

Cena nehnuteľnosti je 74 999,-eur. Pri rýchlom jednaní možná dohoda. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti,pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetne jnehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314 alebo 0944 328 264.
KONTAKT: +421 907 765 314