Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 664 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na prenájom bývanie v rodinných domoch obec Čereňany 70118

Typ
Prenájom
Okres
Prievidza
Mesto
Čereňany
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
148 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.09.2020
Aktualizované
17.09.2020
Cena 500,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér  Fazika Miroslav a realitná kancelária BV REAL ponúka na prenájom bývanie v rodinných domoch obec Čereňany okres Prievidza.

Na jednom pozemku sa nachádzajú 2 rodinné domy, hospodárska budova.

Ideálne bývanie pre viac člennú rodinu alebo pre viac generačné bývanie napr. rodičov v jednom dome a detí v druhom dome.

Prvý rodinný dom pozostáva z 2 izieb a obývačky, priestrannej kuchyne, kúpeľne s WC.

V miestnostiach a v kuchyni sú plávajúce podlahy, v kúpeľni dlažby.

Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou s nerezovým dresom, sporákom, obkladom a dlažbou pre linkou a pred vnútorným krbom.

V izbách sú k dispozícii aj skrine.

V druhom dome sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa a kúpeľňa.

Pred domom je aj predzáhradka.

Výhoda je blízkosť do centra obce, kompletná sieť obchodov, blízko škola, škôlka, reštaurácia.

Cena nájmu je dokopy za obidva domy 500 €/mesiac + inkaso (zálohové platby spojené s bývaním za energie, podľa toho kto si ako energie minie.)

Zábezpeka (depozit) je jednorázová 500 € a je po dohode s majiteľom možné zaplatiť na viac krát. V prípade odsťahovania nájomcu je táto zábezpeka vrátna po odovzdaní nehnuteľnosti v nepoškodenom stave.

V prípade záujmu o prenájom sa platí jednorázová platba jeden nájom za sprostredkovanie a služby realitnej kancelárie, čiže 500 €.

V cene nájmu je aj zabezpečené parkovanie v oplotenom dvore.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky 70118