Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Nadežda Zaťková
zatkova@realitycomfortpd.sk
+421 905 439 857

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Rodinný dom so slnečným pozemkom - NOVINKA!

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Čereňany
Ulica
Čereňany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
108 m2
Celková plocha
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
10.10.2021
Aktualizované
15.10.2021
Cena 119 999,00 €
Nadežda Zaťková REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 905 439 857

Popis nehnutelnosti

Ak hľadáte kľudné bývanie s dobrou dostupnosťou, ponúkame Vám na predaj rodinný dom so slnečnou záhradou v obci Čereňany. Dom bol postavený v r. 1967, je v pôvodnom, veľmi zachovalom stave, má dve nadzemné podlažia, je čiastočne podpivničený, z prednej časti domu je vstup do garáže. Dizpozične je riešený nasledovne: na prízemí sa nachádza vstupná hala, chodba kuchyňa, tri izby, kúpeľňa, WC a komora. Na poschodí sú dve samostatné izby, z jednej je vstup na balkón a je tu priestor aj na prípadné dobudovanie kúpeľne. Kúrenie v dome je kombinované (elektrika a pevné palivo), v tomto roku boli vymenené radiátory. Odpad je momentálne riešený žumpou, možnosť napojenia sa na verejnú kanalizáciu - prebieha kolaudácia. Na upravenom slnečnom pozemku o výmere 753 m2 sa nachádza studňa, okrasné dreviny a ovocné stromy a kríky ( jablká, marhule, slivka, hrozno, ríbezle ap.)

Obec má veľmi dobrú dopravnú dostupnosť; je vzdialená od okresného mesta Prievidza 20 km a od mesta Partizánske 11 km. Je tu základná občianska vybavenosť, ako: základná škola - prvý stupeň, škôlka, pošta, potraviny, reštaurácie, Dom kultúry, amfiteáter atd. V obci sa zachovali aj historické stavby: kostol sv. Márie Magdalény, kaštieľ a mlyn na ždiarskom potoku.

Dom nemá žiadnu ťarchu, je voľný po dohode, možnosť financovania aj cez HÚ, s ktorého vybavením Vám bezplatne pomôžeme.

Pri kúpe tejto nehnuteľnosti získate od nás ZADARMO nasledovné služby architekta z designového štúdia ARTAMI :

- Analýza existujúceho stavu domu

- Pomoc pri definovaní potrieb a požiadaviek klienta

- Odporúčania a rady ohľadom dispozičného riešenia a úpravy exteriéru

Pre bližšie informácie a obhliadky volajte na č. 0905 439 857 - Nadežda Zaťková.

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza.