Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4-izbový byt vo výbornej lokalite sídliska Žarec

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Žarec
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
12.08.2020
Aktualizované
14.08.2020
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce- Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt v Čadci, sídlisko Žarec. Byt sa nachádza  vo výbornej lokalite, len minútu od centra mesta s obytnou plochou  79,2 m2 + balkón 3,28 m2..  Súčasťou bytu je aj priestorná pivnica o rozmere 8,7m2.

Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na prvom vyvýšenom podlaží. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, 2 izieb, obývacej izby, kuchyne, kúpeľne a WC. Byt je v pôvodnom stave, pripravený na prípadnú rekonštrukciu.

V okolí bytového domu sa nachádza všetka občianska vybavenosť -škola, škôlka, MHD, potraviny, detské ihrisko. Parkovanie pred bytovkou.

Cena: 86.000 eur + dohoda, kontakt:  0902 701 055, www.ad-reality.sk

Zabezpečíme kompletný právny servis a poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, vrátane vybavenia hypotekárneho úveru.