Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 155 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusné bývanie v novostavbe bytového domu neďaleko centra Čadce – prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Ulica
A. Bernoláka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
48 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
06.03.2023
Cena 450,00 €/mes.
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce  - ponúkame  na prenájom dvojizbový byt s možnosťou okamžitej rezervácie. Nachádza sa v novostavbe bytovej budovy len 5 min. pešo od centra mesta Čadca. Nachádza sa na 5. poschodí bytového domu s výťahom, k bytu patrí parkovacie miesto priamo pred vchodom. Výhľad z balkóna určite zvyšuje atraktivitu tohto miesta,  nie je rušený domami neďalekého sídliska.

Priestory v dispozičnom riešení dvojizbového bytu, obytná plocha bytu je 48,5  m2 - zádverie, sklad, kuchyňa spojená s obývacou izbou, spálňa, kúpeľňa s vaňou a WC. Vstup na balkón je obývačky aj zo spálne. Celý objekt má centrálny zdroj vykurovania MTS, je zateplený , nízkoenergetický.  K  bytu patri  pivničná kobka  s možnosťou využívania  spoločných priestorov a kočíkarne. Ponúka sa so zariadením kuchyne aj kúpeľne - kuchynská linka so spotrebičmi , zariadená kúpeľňa.

 cena prenájmu : 450 eur/mes, vrátane energií.  parkovacie miesto – 20 eur/mes., kontakt: 0905844054,  www.ad-reality.sk,

 Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite neďaleko centra mesta, na okraji obľúbeného sídliska Žarec. V dosahu je všetka infraštruktúra mesta -  budovy štátnych úradov , obchody, kostol, pošta, MHD. K budove je výborný prístup, s možnosťou parkovania na prenajatom parkovacom mieste.