Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný veľkometrážny 2-izbový byt v centre Čadce

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Ulica
Čadca
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
19.03.2024
Aktualizované
19.03.2024
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce -  (EXKLUZÍVNE)  ponúkame  na predaj veľkometrážny 2-izbový byt o výmere 86 m2 , bezbariérový,  v centre mesta Čadca. Celá rezidencia je zabezpečená kamerovým systémom, parkoviskom so závorou a s vlastným parkovacím miestom. Byt je vo firemnom vlastníctve, využitie aj ako kancelárie a sídla firmy, možnosť odpočtu DPH.

Dispozícia bytu:
vstupná chodba, WC, izba, kúpeľňa, obývacia izba prepojená s kuchyňou, špajza. Byt je príjemne presvetlený a vzdušný. Nachádza sa  v jednej z najpríjemnejších lokalít na bývanie - v centre mesta s jeho infraštruktúrou – obchody, škola, škôlka, nemocnica, kostol, zastávka autobusu.

Cena: 155.000 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.