Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martina Koreňová
martina@solidnebyvanie.sk
0944 250 310

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartmán Chorvátsko - Novostavba -Privlaka 100m od mora

Typ
Predaj
Ulica
Privlaka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
06.05.2022
Cena 120 000,00 €
Martina Koreňová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 250 310

Popis nehnutelnosti

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj trojizbový apartmán v novostavbe s krásnym výhľadom na more v Privlake. Apartmán pozostáva zo spálne, kúpeľne, chodby, kuchyne s jedálenskou časťou, obývačky a terasy 4,80 m2. Špajza na schodisku. Kúrenie / chladenie s klimatizáciou.
Nachádza sa nachádza na 1. poschodí menšieho bytového domu pozostávajúceho celkovo zo 7 bytov. Orientácia bytu je juhozápadná, preto je úplne slnečný a svetlý.

Lokalita tichá, blízko pláže 100m od mora. Novšie sídlisko, výstavba nových mestských víl a menších bytových domov.
Parkovacie miesto v cene.
Výhodné na kúpu letného sídla. Záujmové aj na investíciu za účelom prenájmu, ktorí Vám vieme zabezpečiť.

Privlaka je obec pri ostrove Vir . Ideálne na dovolenku a turistiku. Je veľmi dobre spojený s ostatnými zadarskými súostroviami, Kornati, Paklenica a ďalšími atrakciami.Zadar je vzdialený len 25 km. Veľkou vymoženosťou je blízkosť letiska Zemunik, ktoré spája túto časť chorvátskeho pobrežia s mnohými krajinami Európy a sveta.

Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala?
Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina@novebyvanierk.sk

Vážení klienti, v prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti podľa Chorvátskeho zákona kupujúci platí zákonnú províziu za zastúpenie vo výške 3% od dohodnutej ceny. Naša spoločnosť Vás prevedie celým procesom kúpi nehnuteľnosti v Chorvátsku.