Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2,5 izb. byt po rekonštrukcii v centre mesta, vyhľadávaná lokalita, Clementisova ulica, loggia

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Ulica
Clementisova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
10.02.2023
Aktualizované
20.02.2023
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj krásny 2,5 izbový byt po rekonštrukcii. Nachádza na 3 poschodí v centre Brezna na ulici Clementisova.

Jeho výmera zodpovedá výmere aj menších 3 izbových bytov ponúkaných v Brezne (ide o 2,5 izbový byt). Byt disponuje rozlohou necelých 65 m2 s menšou loggiou. Ide o teplý byt s pomerne nízkymi nákladmi na bývanie (4 osoby - 119 Eur).

Bytový dom prešiel kompletne rekonštrukciami od zateplenia, novej fasády, rekonštrukcia interiéru, vchody, nové schránky, vymaľované a elektrický vrátnik. Susedia sú veľmi príjemný.

Rozvody vody sú nové, nová elektroinštalácia v jadre a kuchyni, nová dlažby, nové stierky, plávajúce podlahy, okná sú menené za plastové.

K bytu prislúcha pivnica, spoločné priestory a okolie bytového domu je upravené, plné zelene, vhodné na prechádzky a mladé rodiny ocenia novo vybudované ihriská pre deti.

Nehnuteľnosť je v dobrom technickom stave, určite odporúčam vidieť. Byt bez tiarch a exekúcií, možnosť financovania úverom na bývanie v plnej výške.

Treba si len dohodnúť obhliadku, vidieť osobne a presvedčiť sa o výhodách tejto nehnuteľnosti. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte mi zavolať na tel. č. 0944 222 177 a rada Vám poskytnem aj podrobnejšie informácie.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis (zmluvy vyhotovené u notára s elektronickým podaním, spolupráca pri vybavovaní hypotéky, vyhotovení znaleckého posudku), servis sprostredkovateľa po celý čas až po odovzdanie nehnuteľnosti.

BONUS: Naši klienti dostanú zľavový poukaz na nákup v predajni Orion (centrum S1).