Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI BRETEJOVCE

Typ
Predaj
Okres
Prešov
Mesto
Bretejovce
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
09.03.2022
Aktualizované
22.06.2022
Cena 43 440,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 pozemky vhodné na stavbu rodinného domu v obci Bretejovce.
AKTUÁLNE NIE JE MOŽNÉ NA POZEMKOCH STAVAŤ!
Pozemky sa nachádza v novo-vybudovanej časti na konci obce Bretejovce, len 20 minút od Košíc a taktiež 20 minút od Prešova. Samotné pozemky sú rovinaté s výhľadom na celé okolie, nakoľko sa nachádzajú vo vyvýšenej časti obce. Na predaj sú pozemky s výmerami 742m² a 742m².
IS: Pri pozemkoch s výmerou 742m² nie sú dovedené inžinierske siete, ale po udelení stavebného povolenia na prístupovú cestu majiteľ cesty zrealizuje privedenie IS na vlastné náklady. Kanalizácia v obci nie je
Aktuálne sa vybavujú všetky náležitosti k tomu, aby bolo možné na pozemkoch stavať. Ako môžete vidieť na katastrálnej mape, v okolí je vytvorených viacero parciel s potenciálov výstavby rodinných domov. Preto je toto ideálna možnosť, ako si za férovú cenu kúpiť pozemok s potenciálom budúcej výstavby.
Cena pozemkov je 80eur/m². Pozemky s výmerou 742m² sú na predaj za cenu 59 360 eur.
Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na číslo 0911 337 969.