Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Talašová
happyreal@happyreal.sk
0911264730

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok so stav. povolením na Bungalov

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Anízová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
394 m2
Pridané
24.11.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 230 000,00 €
Adriana Talašová Happy real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok so stavebným povolením na výstavbu bungalovu ( Administratíva so služobným bytom). Pozemok s výmerou 396 m2 so šírkou 16m sa nachádza v zóne "záhrad" na Anízovej ul , napojený na novú samostatnú vodovodnú prípojku, elektrickú prípojku. Na pozemku je už vybudovaná základová platňa podľa projektu na 4 izbový RD L 105 s výmerou 105 m2 ( viď vizualizácia). Na pozemok je vydané stavebné povolenie + vodohospodárke povolenie, projekt náhradnej výsadby.... . K pozemku prislúcha aj podiel na prístupových pozemkoch. Nový majiteľ môže okamžite pokračovať vo výstavbe. Pozemok je v slepej uličke. Lokalita je pokojná a tichá dostupnosťou MHD ( cca 500m)
Kúpa je možná len z vlastných zdrojov. Hypotéka na daný účel nie je použiteľná.
Kontakt: p. Thuringer 0903905065