Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 640 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Boudná
boudna@expisreal.sk
0948 421 619

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ – Garsónka, Rybničná ul., Bratislava – EXPISreal

Typ
Predaj
Mesto
Vajnory
Ulica
Rybničná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
27 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.12.2020
Aktualizované
07.01.2021
Adriana Boudná Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 421 619

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj garsónku na Rybničnej ul. v Bratislave na 4 poschodí o výmere 27 m2 s balkónom.

Dispozičné riešenie bytu:

- Izba

- Vstupná chodba so zabudovaným kuchynským kútom

- Kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou

- Balkón

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou – plastové okná, plávajúca podlaha, obklady a dlažba v kúpeľni, zánovný kuchynský kút bez zabudovaných spotrebičov. Byt je čerstvo vymaľovaný. Po dohode je možnosť byt zakúpiť so zariadením.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou a to zateplením, novými výťahmi s kamerovým systémom, vchodom na čip, kde sa tak tiež sa nachádzajú kamery.  Bytový dom má slušný a udržiavaný vchod, v dome žijú slušní a pracujúci ľudia. Parkovanie pred domom je bezproblémové, v tesnej blízkosti sa nachádza čerpacia stanica Shell, v blízkosti sa nachádza autobusová zastávka smer Rača, Vajnory, potraviny, výpadovka na Pezinok. Obchodné stredisko – Kaufland a iné obchodíky sú dostupné na konci Rače.  Výhľad s balkóna je situovaný na okolité vinohrady, Karpaty.Kupujúci si môže vybrať dekor novej plávajúcej podlahy podľa vlastného výberu, čo bude zahrnuté  v kúpnej cene aj s realizáciou.info: 0948 421 619