Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 166 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom Luxusný 4 izbový penthouse pri prezidentskom paláci

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Banskobystrická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
145 m2
Celková plocha
199 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
4
Pridané
05.05.2021
Aktualizované
10.05.2021
Cena 2 300,00 €/mes.
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

LEXXUS, a.s. ponúka exkluzívne nadštandardný 4 izbový penthouse s veľkorysou terasou a priamy výhľadom na Bratislavský hrad či záhradu prezidentského paláca a dominantu mesta Slavín. Tento výnimočný veľkometrážny byt ponúka kvalitné a komfortné bývanie pre najnáročnejšieho klienta svojou vynikajúcou polohou či výbornou dispozíciou a súkromím. Nachádza sa na šiestom nadzemnom podlaží novostavby bytového domu, ktorá je napriek svojmu modernému prevedeniu citlivo posadená
do lokality čím poskytuje unikátnu atmosféru Starého mesta a zároveň komfort aktuálnej architektúry.
Bytový dom disponuje dvojpodlažnou podzemnom garážou so vstupom prostredníctvom nákladného autovýťahu, má výťah naprieč všetkými podlažiami a teda ponúka prechod "suchou nohou" aj v tejto historickej časti mesta.
Byt sa ponúka kompletne štýlovo zariadený čím zabezpečí okamžité bývanie aj viacčlennej rodine, no zároveň svojou kompaktnosťou môže vyhovieť aj požiadavkam náročného páru s potrebou pracovne /homeoffice/ či hosťovským izbám.
Prenájom bytu je 2.300€/mesačne + poplatky za prevádzkové náklady vrátane internetu a KTv vo výške 400€/mesačne. K bytu je možné prenajať až dve garážové státia v podzemnej garáži pričom mesačný poplatok za jedno státie je 150€/mesačne.
Nehnuteľnosť bude k dispozícii od 1.6.2021. TOPPONUKA