Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Ngová
ngova@karinpartners.sk
0915 475 895

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM | 4izbový byt s krbom, 240,29m2, Koliba

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Koliba
Ulica
Strážna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
163 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
29.02.2024
Aktualizované
16.04.2024
Cena 2 500,00 €/mes.
Michaela Ngová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 475 895

Popis nehnutelnosti

Na prenájom priestranný, čiastočne zariadený 4 izbový byt s veľkou terasou v Bratislave - Koliba. Dominantou bytu okrem krbu v obývacom priestore, je nádherný, nekonečný výhľad na celú Bratislavu. Nehnuteľnosť je vhodná pre klientov, kt. vyhľadávajú súkromie a bezpečnosť, nakoľko okolie objektu je uzavreté. Atraktívnosť súkromia a komfortu pridáva už len fakt, že sa jedná o bytový dom s tromi bytmi.

Byt:
Čistá výmera bytu 163,67m2, menšia terasa 11,34m2 a hlavná terasa s výhľadom na mesto o výmere 65,28m2. Byt je situovaný na 2. podlaží a nachádza sa v bytovom dome, ktorý disponuje len s 3 bytovými jednotkami.
Prenajíma sa čiastočne zariadený, v kúpeľni práčka, kuchyňa vybavená spotrebičmi okrem chladničky. Byt je vybavený taktiež klimatizáciou, exteriérovými žalúziami, internetom a interiérovým krbom.

Dispozícia:
Vstupná chodba, izba, šatník, kúpeľňa, obývačka, jedáleň, kuchyňa, toaleta, druhá kúpeľňa, druhá izba, tretia izba.

PARKOVANIE:
Parkovanie pre dve autá.

CENA: 2.500€/mesiac + 500€/energie

Lokalita:
Strážna ulica je situovaná v Bratislave na Kolibe, v mestskej časti Nové Mesto. Bezproblémová dostupnosť do centra mesta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, ihriská, materské školy, školy, obchody, reštaurácie a športoviská. Bratislavská Koliba je lokalitou, ktorá je sama o sebe životným štýlom a taktiež obľúbeným miestom na relax či rekreáciu v prírode.