Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj ideálny pozemok na rodinnú vilu v Starom Meste, BA I

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Kráľovské údolie
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1076 m2
Pridané
04.08.2017
Aktualizované
31.03.2021
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj, exkluzívny stavebný pozemok ideálny pre rodinnú vilu s bazénom a výťahom v Starom Meste s výhľadom, Kráľovské údolie (BAI). Slnečný stavebný pozemok s juhozápadnou orientáciou ma vyhľadávanú rozlohu 1196m2, takmer obdĺžnikový tvar s rozmermi cca 22*57m. Rovinatý a čiastočne svahovitý pozemok disponuje všetkými novými IS a súkromnou novou, slepou prístupovou cestou s údržbou, chodníkom a verejným osvetlením. Pozemok s výhľadom na Dunaj a Rakúsko, v lukratívnej štvrti dáva možnosť výstavby rodinného domu s dvomi nadzemnými podlažiami a jedným ustúpeným podlažím, vid rodinná vila Gos. Často preferovaná lokalita ponúka luxusné bývanie, aj v ikonickej Vile Gos, v jednej z najprestížnejších častí Bratislavy. Na úpätí hradného kopca v tichom prostredí zaslepenej komunikácie Kráľovské údolie v lokalite pod Bôrikom, v priamej nadväznosti na River Park a novú polyfunkčnú mestskú štvrť Zuckermandel či Vydrica s plánovanými obchodnými priestormi, reštauráciami a kaviarňami. V blízkosti pozemku prechádza Dunajská cyklistická trasa s nábrežnou promenádou. Atraktívna poloha nad mestom a príjemné prostredie Vám zaručia nadštandardné bývanie s úchvatným výhľadom na rieku Dunaj a rakúske lesy. TOPPONUKA