Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 701 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Juraj Novotný maklér
Bc. Juraj Novotný
juraj.novotny@domypreludi.sk
+421910960004

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BA/PEŠIA zóna - obchodný priestor na prenájom v TOP lokalite

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Zámočnícka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
31 m2
Celková plocha
31 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
18.02.2020
Aktualizované
06.07.2020
Cena 465,00 €
Bc. Juraj Novotný Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421910960004

Popis nehnutelnosti

PROVÍZIU NEPLATÍTE.

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na pešej zóne v centre mesta na Zámočníckej ul. Priestory sú pravidelného obĺžnikového tvaru a sú vhodné ako predajňa tovarov a služieb v reprezentatívnej budove na pešej zóne.

DISPOZICIA, ŠTANDARD:
Priestor dispozične pozostáva z jednej miestnosti s výkladom. Vstup do priestoru cez obchodnú pasáž. Vstup k zázemiu budovy cez bočné dvere.
Výmera: 31m2

CENA:
Nájomné: 15€/m2 + správa budovy 2,5€/m2 + DPH +záloha za energie

LOKALITA:
Zámočnícka ulica - prístup priamo z hlavnej tepny pod Michalskou bránou, výborná poloha na predaj tovarov a služieb s výkladmi. [pdf]