Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 159 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | reprezentačné kancelárske priestory s parkovaním, BA I.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Štefánikova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
165 m2
Celková plocha
165 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
25.04.2019
Aktualizované
21.05.2024
Cena 2 154,00 €/mes.
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na treťom poschodí komplexne zrekonštruovanej historickej budovy v historickom centre Starého Mesta s vyhradeným parkovaním vo dvore areálu.

Kancelárske priestory sa nachádzajú na druhom a treťom poschodí komplexne zrekonštruovanej novej budovy na ulici Štefániková v Bratislave, s krásnym výhľadom do záhrady Úradu vlády.
Na 2 NP – 1 poschodie ponúkame 165,7 m2 za 13,-€ (mesiac/m2) a cca 4,50 € prevádzkové náklady (mesiac/m2) podľa skutočných nákladov na meračoch + DPH. Kancelárske priestory majú k dispozícii 2 parkovacie miesta. Cena je 2x 100,-€ + DPH.
Na 3 NP – 2 poschodie ( najvyššie) ponúkame 148 m2 za 14,-€ (mesiac/m2) a cca 4,50 € prevádzkové náklady (mesiac/m2) podľa skutočných nákladov na meračoch + DPH. Kancelárske priestory majú k dispozícii 2 parkovacie miesta. Cena je 2x 100,-€ + DPH.
Na 3 NP- 2 poschodie- podkrovie ponúkame naďalej 139,6 m2 za 9,-€ (mesiac/m2) a cca 4,50 € (mesiac/m2) podľa skutočných nákladov na meračoch + DPH. Kancelárske priestory sa nachádzajú v komplexne zrekonštruovanej starej historickej budove a k dispozícii majú 2 parkovacie miesta. Cena je 2x 100,-€ + DPH.
Kancelárie majú nadštandardné vybavenie (mramor, gresy, parkety, interiérové svietidlá, počítačová sieť). Vo všetkých kanceláriách je klimatizácia a v budove je výťah. Kancelárie majú k dispozícii kuchynky a príslušenstvo.

TOPPONUKA