Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 698 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jela Béresová
beresova@loftreal.sk
0903 785 292

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2-izbový byt Staré Mesto, Medená lukratívna lokalita BA I

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Medená
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.09.2020
Aktualizované
13.09.2020
Jela Béresová LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 785 292

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Starom Meste, Medená ulica, v historickej časti Bratislavy, štýlový staromestský tehlový byt na výbornej adrese, je vhodný pre dynamického človeka, ktorý chce bývať v centre mesta, ale aj na investíciu, poskytovanie ubytovania Airbnb či sídlo firmy.

Podlahová plocha bytu je 69 m2, prízemie, orientácia západná do tichého dvora so zeleňou. Byt má vlastné kúrenie, vysoké stropy, je čiastočne zrekonštruovaný. Pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva

- obývacia izba 26,40 m2

- spálňa 16,50 m2

- kuchyňa 4,50 m2

- kúpeľňa s toaletou 4,60 m2

- predsieň 11 m2

- pivnica 6,20 m2

Lokalita je lukratívna s výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum Bratislavy, hrad, nábrežie Dunaja, Eurovea ...

Cena 196 000 €

Kontakt: Jela Béresová 0903 785 292

e-mail: beresova@loftreal.sk