Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 265 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Renáta Stopiak
renata.stopiak@deltaproperty.sk
0915089319

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA 2 izbový byt v Starom meste - Bratislava

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Murgašova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.07.2020
Aktualizované
21.07.2020
Bc. Renáta Stopiak Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Delta Property Vám ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Murgašová, Staré Mesto - Bratislava.

BYTOV7 DOM: Bytový dom je zateplený a tehlový, do užívania kolaudačným rozhodnutím stavebného úradu bol daný v roku 1997. Na prvom podzemnom podlaží bytového domu je pivničná kobka, kočikáreň a miestnosť na bicykle a vstup do podzemných garáži. Vrámci bytového domu je dvor a detské ihrisko. Pri vstupe do bytového domu sú poštové schránky, vstup do bytového domu a do všetkých priestorov cez pridelené čipy.

BYT: Výmera bytu je 64 m2, balkón 7,5 m2, pivničná kobka o výmere 1,97 m2.  Byt sa nachádza na 4. poschodí osemposchodového bytového domu s dvoma výťahmi (1 veľký, 1 malý). Byt je voľný ihneď. 

DISPOZÍCIA: vstupná chodba, hala, v ktorej sa nachádzajú 2 šatníky. Vstup do obývačky s balkónom so zasklievacím systémom  je cez halu. V hale sa nachádza vstup do kúpeľne s vaňou a samostatné wc, na konci haly je vstup do kuchyne s jedálenským stolom. Cez kuchyňu je vstup do samostatnej izby.

ZARIADENIE: kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, jedálenský stôl,  v izbe je šatník, šatníky v hale,  nábytok podľa dohody,

Mesačné náklady: 130,- € / 2 osoby, 50,-€ elektrika 

PARKOVANIE: Parkovanie je možné zabezpečiť v podzemnej garáži pod domom, prípadne prostredníctvom rezidenčných parkovacích kariet.

CENA: 217.900,- Eur

Viac informácii o virtuálnej prehliadke: https://my.matterport.com/show/?m=rm3qrXheKyZ

 LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v tichom prostredí v Bratislave. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Lokalita poskytuje pokojné bývanie. V blízkosti centrum mesta, rýchle napojenie na diaľnicu, vlakovú stanicu a MHD.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.