Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MEZONET byt komplet zariadený , parking

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Nábr. arm. gen. L. Svobodu 50
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
07.01.2020
Aktualizované
07.01.2020
Cena 600,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

AHOJ REAL realitná kancelária ponúka na prenájom zariadený samostatný 3 izbový byt MEZONET - ako súčasť RD s vlastným vchodom NÁBR. ARM. GEN. L. SVOBODU v Starom Meste pri RIVER PARKU oproti PKO a fakulta telesnej výchovy byt má 90m2 byt je na 2 posch., Komplet zariadená kuchyn. linka a spotrebiče sporák, chladnička, práčka, mikro., umývačka riadu, Tv manželská postel, sedačka, solo postele, komody, ROLDOR skrine Mesačný nájom 600.-€ plus energie. Po dohode aj možnosť parkovania v uzavrenom dvore domu za bránou na DO. Rýchla dostupnosť na dialnicu - Lafranconi, MHD električky a bus pri dome, do centra Starého Mesta 2 zástavky MHD, športové aktivity na brehu Dunaja, Karloveské rameno, RK TEL: 0948 315 513, 0948 316 613 ahojreal@ahojreal.sk ahojreal.sk