Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Juraj Illavský
illavsky@loftreal.sk
0908708198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Súrne hľadáme: Kúpa - 4-izbový byt, Bratislava I, Staré-mesto.

  • Byty, Kúpa, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Byty, Kúpa, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 2
  • Byty, Kúpa, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 0
  • Byty, Kúpa, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Byty, Kúpa, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 2
Typ
Kúpa
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.12.2021
Aktualizované
28.12.2021
Cena 450 000,00 €
Mgr. Juraj Illavský LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Po predaji krásneho bytu na Ľubinskej ulici nám zostala čerstvá, živá databáza s niekoľkými desiatkami klientov (medzi nimi viacero hotovostných), ktorí sú pripravení okamžite ísť do kúpy veľkometrážneho 4 izbového bytu v Starom meste (BA I).

Byt by mal byť zaujímavý ako investícia, ideálne s výhľadom, s géniom loci, prípadne s výtvarnou, či "filmovou" pridanou hodnotou. Určite môže byť v pôvodnom stave. A pravdaže mimo inzercie. Rozloha bytu by bola ideálna v rozmedzí 100-120 m2.  Parkovacie miesto by bolo citeľnou aj cenovou výhodou.

Ak uvažujete nad predajom bytu, neváhajte a ozvite sa nám. Zabezpečíme vám rýchly a veľmi bezpečný predaj s prvotriednym právnym servisom.

Cena okolo 450 000 €.

Kontakt: Juraj Illavský, LOFT real, 0908708198, illavsky@loftreal.sk