Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 997 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. MBA Marian Turza
turza@promreal.sk
0917876631

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-4 izbový byt v centre Bratislavy.

  • Byty, Kúpa, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Byty, Kúpa, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 0
  • Byty, Kúpa, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
Typ
Kúpa
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Cintorínska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Pridané
06.02.2023
Aktualizované
06.02.2023
Cena 0,00 €
Mgr. MBA Marian Turza Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 až 4 izbový byt v centre Bratislavy v pôvodnom stave v perimetri do oblasti cca. max. Račianskeho mýta. Cena nehnuteľnosti závisí od lokality a stavu nehnuteľnosti. Za každú ponuku vopred ďakujem.