Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Darina Franková
frankova@expisreal.sk
0903 300 466

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemku na komerčné účely "C" a "E" , JASTRABIA ulica, BRATISLAVA

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Jastrabia
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2453 m2
Pridané
22.11.2021
Aktualizované
22.11.2021
Cena 301 719,00 €
Ing. Darina Franková Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 300 466

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok -  parcela registrovaná na "C", v Bratislave II – Ružinove, na Jastrabej ulici na komerčné využitie o výmere 2453m2. Cena za m2 je 123e. 

Na danú parcelu sa viaže parcela "E" vo výmere 5732 m2. Cena za m2 je 63e. Dohoda mozna

V prípade kúpy oboch pozemkov naraz cena  dohodou. 

Pozemok v zmysle platnej ÚPI je určený pre funkčné využitie DISTRIBUČNÉ CENTRÁ a SKLADY, STAVEBNÍCTVO (umiestňovanie skladových areálov, distribučných a logistických centier, trvalé stavebné dvory a zariadenia, vrátane dopravného a technického vybavenia).

Pri pozemku vedie železnica a v dosahu je ústredná nákladná stanica a vykladanie kontajnerov. Kontakt: Ing. Darina Franková,

email: frankova@expisreal.sk
Telefón: 0903 300 466