Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Juraj Švásta
expisreal@expisreal.sk
0905 795 736

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM parkovacie miesto, KLINGERKA, Súkennicka ulica, BA Nivy EXPIS REAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Súkennícka
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Celková plocha
20 m2
Typ stavby
Ytong
Stav objektu
Novostavba
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
07.03.2023
Cena 150,00 €/mes.
Ing. Juraj Švásta Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 795 736

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom kryté parkovacie státie v polyfunkčnom projekte KLINGERKA  na 1. podlaží., označenie vo výťahu: 1 G - rezidenčná časť objektu.


Výborné miesto pri vstupe k výťahom, z dvoch strán kryté stenou, vhodné aj pre väčšie SUV.
Garážový dom je 24 hodín strážený SBS a kamerovým systémom, vstup je len na magnetickú kartu, zavedený je aj scanovací systém pre ŠPZ.Cena za prenájom 150 €/mesiac. Možnosť prenajatia aj na firmu.
Ihneď voľné.
Info: 0905 795 736