Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Peter
ucelovy@gmail.com
00421907555333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestor v Bratislave, Ružinove na co-working 50m2

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Ružová Dolina
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.05.2022
Aktualizované
13.05.2022
Cena 370,00 €/mes.
Peter Peter Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421907555333

Popis nehnutelnosti

Ponúkame priestor v atraktívnej, frekventovanej a ľahko dostupnej lokalite Ružová Dolina, pri zadnom vchode na trhovisko Miletičova na co-working. Priestor má rozlohu niečo cez 50m2 a je riešený ako otvorený open space. Dostupný je 24x7x365, parkovanie v okolí – verejné. Vhodné využitie napríklad ako kancelársky priestor, priestor pre obchodné stretnutia, koučing, diskusné a kreatívne stretnutia, skupinové cvičenia, ... . Cena je konečná a nič sa nedopláca (obsahuje už aj poplatky za energie, ...). Pre istotu, ak s tým niekto nemá skúsenosti, zdôrazňujem, že sa jedná o zdieľanie priestoru (nie o bežný prenájom). Podrobnosti a spôsob fungovania sú na vzájomnej dohode.