Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 182 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom skladových a kancelárskych priestorov v Ružinove

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Pestovateľská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1450 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
22.11.2021
Aktualizované
22.11.2021
Cena 3,30 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom skladové a kancelárske priestory neďaleko OC AVION  o celkovej výmere 1450 m2. Hala má 3 samostatné vstupy je vykurovaná plynovými žiaričmi. Hala je v uzavretom priestore s 24 hod. strážnou službou, priestor je monitorovaný kamerovým systémom. Spolu so skladovými priestormi sa prenajímajú aj kancelárske priestory o výmere 157 m2. Súčasťou kancelárskeho priestoru je aj kuchynka a WC. Možnosť prenájmu aj vonkajšie plochy a parkovacích miest. Cena prenájmu skladu 3,30€/m2/mes. + energie, kancelárie 6€/m2/mes. + energie, odstavná plocha 2,30€/m2/mes., parkovacie miesto 60€/mes. Priestory sú voľné od 1.2.2022