Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriel Greššo maklér
Gabriel Greššo
gabriel.gresso@lexxus.sk
+421 903 417 034

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom nebytový priestor GLÓRIA, Záhradnícka ul,126,78 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Záhradnícka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
126 m2
Celková plocha
126 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Holopriestor
Pridané
22.11.2022
Aktualizované
22.11.2022
Cena 1 600,00 €/mes.
Gabriel Greššo LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 903 417 034

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom nebytový priestor v novostavbe na frekventovanom mieste mestskej časti Ružinov v projekte GLOŔIA, Záhradnícka ul., celková výmera 126,78 m2, prízemie.

Priestor bol predávajúcim upravený a je ponúkaný v štádiu HOLOPRIESTOR, čo ponúka novému nájomcovi ideálnu možnosť kompletnej úpravy interiéru, dispozičného členenia a usporiadania priestoru podľa vlastných potrieb respektíve konkrétnemu účelu využitia, vysoké stropy, drevené eurookná, vlastné sociálne zázemie, 2x vstup zo Záhradníckej ulice.

Nehnuteľnosť má široký potenciál pre rôzne cieľové skupiny respektíve klientelu, je vhodná na obchodné účely, kaviareň, kancelárske účely alebo ako sídlo firmy, na účely rôznych služieb so stálou klientelou alebo napr. súkromné zdravotnícke zariadenie.

Priestor sa nachádza v novostavbe polyfunkčného objektu GLÓRIA na viditeľnom mieste s orientáciou a výkladmi priamo na Záhradnícku ulicu, všetky ostatné nebytové priestory sú v prevádzke, prenajaté a užívané, čo zabezpečuje veľký pohyb ľudí, v susedstve potraviny DELIA, kaviareň, služby, obchody atď.

Výbornú a bezproblémovú dostupnosť zabezpečuje jednak zástavka MHD a parkovisko Miletičova ulica (za tržnicou) cena parkingu je 1,-EUR/hod. v pešej dostupnosti cca 2 min. od priestoru.

Kúpou voľné.

Cena mesačného nájmu predmetnej nehnuteľnosti je 1.600,- EUR/mesiac + ENERGIE , priestor je určený na dlhodobý prenájom. TOPPONUKA