Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 175 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | obchodné priestory 208,39 m2 na Miletičovej ulici, Ružinov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Miletičova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
208 m2
Celková plocha
208 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
úplne prerobený
Pridané
24.05.2023
Aktualizované
27.11.2023
Cena 0,00 €/m2
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na PRENÁJOM priestranné obchodné priestory v novostavbe na Miletičovej ulici v Ružinove, v blízkosti OC Centrál.

POPIS

Priestory sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej budovy s presklenou fasádou a kompletným zázemím. Sú klimatizované, vybavené prípojkami na dátové služby, zabezpečovacím systémom, majú atraktívny a moderný charakter. Pre nájomcu ponúkame priestory s výmerou 208,39 m2.
Viete využiť polep výkladu, ktorý predstavuje veľmi efektívny reklamný priestor na propagáciu vašej spoločnosti.

Dispozícia:
Veľký otvorený priestor, hneď pri prednom vstupe je kancelária oddelená sklenou stenou. V strede sú toalety (dámske, pánske) a sprcha. Prevádzka má k dispozícii kuchynský kút so sedacou súpravou na oddych či príjemné posedenie.

Rožný priestor má východ a vchod z oboch strán budovy. Výklady sú orientované do frekventovanej ulice. K prevádzke prináležia 2 parkovacie státia za rampou. Vynikajúce umiestnenie parkovacích miest je hneď pri zadnom vchode. Ideálne na zásobovanie.
Nehnuteľnosť má široký potenciál, je vhodná na obchodné účely, ale i na kancelárske účely.

LOKALITA
Budova sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Ružinov. Blízkosť nákupného centra Centrál, Trnavského mýta. Ideálne miesto pre vaše podnikanie.

CENA
Cena prenájmu priestoru: na vyžiadanie
Cena prenájmu parkovacieho státia: na vyžiadanie


TOPPONUKA