Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 414 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Juraj Švásta
expisreal@expisreal.sk
0905 795 736

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 2 izbový byt, Šalviová ulica, BA Ružinov EXPIS REAL

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Šalviová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
07.03.2023
Ing. Juraj Švásta Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 795 736

Popis nehnutelnosti

2 - izbový byt v Bratislave II – Ružinov, Šalviová ul., OV, poschodie: 7.p./7.p., celková plocha je 52,56 m2, z toho byt 42,35 m2 + pivnica 1,21 m2 + loggia 9 m2.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba (3,1 m2), obývačka (21,79 m2), spálňa (7,03 m2), kuchyňa (7,03 m2), kúpeľňa (2,58 m2) a WC. Izby sú samostatné – nepriechodné, pričom v rámci stavebných úprav je možné zmeniť stavebnú dispozíciu podľa požiadaviek nového majiteľa.

Byt je v pôvodnom stave – vyprataný, pričom v roku 2021 – 2022 prebehla rekonštrukcia: nové stúpacie vedenia inžinierskych sietí (stupačky v celom dome), nová rozvodná el. skriňa, plastové okná so žalúziami, v obývačke a spálni vymenené radiátory. Na loggii je bezpečnostná sieť proti vtákom.


Bytový dom je po rekonštrukcii, nový výťah aj vstupná brána, je zateplený, vstup na čip, k dispozícii optický internet aj KTV od viacerých operátorov. V okolí je veľa zelene a kompletná občianska vybavenosť. Veľkou výhodou je blízkosť OC RETRO, kde nájdete širokú paletu obchodov a služieb. V okolí sú aj športoviská, detské ihriská a veľa zelene. Táto mestská časť má dobrú dostupnosť na mestskú dopravu a na obchvat Bratislavy (5 min. jazdy). Hneď pred domom sa nachádza materská škola.

Orientácia bytu: juh

Mesačné preddavky na 1 osobu: 59 € (z toho fond opráv 32€) + elektrina a plyn

VÝHODY:
- tichý a svetlý byt, vhodný na rekonštrukciu
- nepriechodné izby
- optický internet
- dobrá a pokojná lokalita
- možnosť kúpy aj na HU.
Byt je kúpou voľný. Info a obhliadky: 0905 795 736