Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3i Ružinov, TV aj NET, aj domáce zv. môžu

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Trebišovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
18.02.2021
Cena 500,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária AHOJ REAL ponúka na PRENÁJOM 3- izbový tichý byt v tichom prostredí plnom zelene VIAC PONÚK: ahojreal.sk ulica TREBIŠOVSKÁ, RUŽINOV Štrkovec blízko nemocnica Ružinov, DK Ružinov, jazero Štrkovec byt je na 3/ 5 posch., bez výťahu 65m2 a balkon v cene aj Káblová Tv a interNET zariadený s kuchyn. linkou a spotrebiče sporák, chladnička, umývačka riadu, mikro., Tv kuchyňa je spojená s obýv. izbou, sedačka, obýv. stena, pracovný kútik, manželská postel, ROLDOR skriňa sólo postel, ROLDOR skriňa, v chodbe priestranná ROLDOR skriňa Pri dome obchody, potraviny, Terno, pizeria, kaviarne, banky, blízko OC Helios, tržnica, OC Budúcnosť, Byt vhodný pre pár, max. 3 osoby a aj pre trojčlennú rodinu V byte môže byť aj menší PSÍK a aj MAČKA Mesačný nájom 500.-€ plus energie 100.-€ pre 1 osobu, Mesačný nájom 530.-€ plus energie 120.-€ pre 2 osoby Pre 3 osoby plus 30.-€ INFOR. v RK po TELEF.: 0948 315 513, 0948 316 613, 0903 599 600 ahojreal.sk