Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 474 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3 izbového bytu na ulici Kozmonautickej u

  • Byty, Predaj, Bratislava II, Ružinov | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Kozmonautická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Predaj 3 izbového bytu na ulici Kozmonautickej ulici pri Martinskom cintorine a garážou, úžitková plocha 67 m2, s balkónom, po čiastočnej rekonštrukcii, 2 izby sú samostatné, obývačka je prechodná, kúpelka a WC je prerobene, parkety, stierky, plastové okná so žalúziami, zamrežovaný balkón, dom je zateplený a prešiel rekonštrukiou, veľmi dobrí susedia, dobrá občianska vybavenosť, dobré napojenie na dialnicu, blizko Ikea a Lidl,Kraj, v blizkosti park Ostredkova, Štrkovacke Jazero, Nemocnica a Poliklinika Ružinov cca 900 m. Bzt je ihned k nasťahovaniu. Byt momentalne sťahujeme, ked bude prazdny na poziadanie zaslem foto. Cena: 185 tis. Eur s garažou - predaj len ako celok. AJ na HU. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.