Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Juraj Illavský
illavsky@loftreal.sk
0908708198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Hľadám 2-izb. byt v Ružinove.

Typ
Kúpa
Mesto
Ružinov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
28.12.2021
Aktualizované
28.12.2021
Cena 195 000,00 €
Mgr. Juraj Illavský LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Súrne hľadám: 2-izbový byt v Bratislave II, časť Ružinov. Úžitková plocha od 40 do 60 m2. Tiché prostredie, balkón, alebo loggia výhodou. Byt by nemal byť v tesnej blízkosti dopravnej tepny.  Najlepšie aspoň čiastočne zrekonštruovaný, ale môže byť aj pôvodný stav. Byt by mal mať  potenciál výhodnej investície. Preferované ulice napr. Šalviová, Astrová, Medzilaborecká, Herlianska, Svidnícka, Haburská, Trebišovská.

Nakoľko mám viacero aktuálnych konkrétnych záujemcov, z toho aj viacerých hotovostných, je reálne dostať za vašu nehnuteľnosť zisk nad očakávanie, a to bezpečne, profesionálne a rýchlo.

Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0908 708 198 alebo na e-maile: illavsky@loftreal.sk (pozor, v priezvisku mám 2x "L"). Cena 195 000 € podľa stavu nehnuteľnosti.