Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Juraj Illavský
illavsky@loftreal.sk
0908708198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Aktuálne hľadáme: 2-izbový byt v lokalite Ružinov - Nivy, BA II

Typ
Kúpa
Mesto
Ružinov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
28.12.2021
Aktualizované
28.12.2021
Cena 0,00 €
Mgr. Juraj Illavský LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Aktuálne súrne hľadáme 2-izbový byt v lokalite „500 bytov“, v miestnej časti Ružinov – Nivy (Bratislava II). Preferované ulice: Budovateľská, Súťažná, Velehradská a Pavlovova (viac na fotke).

Prosím ozvite sa nám čo najskôr, máme niekoľko konkrétnych záujemcov, aj hotovostných, ktorí sú pripravení jednať veľmi rýchlo.

Pôvodný stav bytu nie je prekážkou.

Viac v telefonickom alebo osobnom rozhovore.

Ak uvažujete nad predajom bytu, neváhajte a ozvite sa nám. Zabezpečíme vám rýchly a veľmi bezpečný predaj s prvotriednym právnym servisom.

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908/708 198

illavsky@loftreal.sk