Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 335 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ dom v Biskupiciach

Typ
Prenájom
Ulica
Komárovská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
22.11.2020
Aktualizované
12.02.2021
Cena 1 050,00 €/mes.
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom zariadený, rodinný dom na hranici Vrakúne a Podunajských Biskupíc, mestská časť Podunajské Biskupice.

Dispozícia domu:

Dom má rozlohu 90 m2 + záhrada o výmere 150 m2. Pozemok je prechodný / vedie ním chodník k domu majiteľa, ktorý je oddelený plotom /.

Dom sa prenajíma zariadený, ďalšie zariadenie, rozmiestnenie uloženého nábytku, možné po dohode.

V dome sa nachádzajú dve veľké izby, jedna menšia izba, kuchyňa spojená s jedálňou, predsieň, kotolňa, sprchový kút a WC, samostatné WC.

Vybavenie: kuchynská linka, chladnička, mikrovlnka, sporák, práčka, mágio TV, internet.

Výhody: kompletná občianska vybavenosť, obchody, škola, škôlka, pošta, zastávka autobusu.

Možnosť parkovania pred domom.

Dom je ideálny pre rodinu, študentov, či partiu robotníkov. Je voľný IHNEĎ.

PET FRIENDLY - domáce zvieratá sú povolené.

Cena prenájmu je 1050Eur vrátane energii, TV a internetuKontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu