Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Ambrózy
peter.ambrozy@artegos.eu
0908 45 45 44

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Ulica
Baltská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.02.2021
Aktualizované
20.02.2021
Peter Ambrózy Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 45 45 44

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový  byt s loggiou v pôvodnom stave na Baltskej ulici v Podunajských Biskupiciach.

Technické údaje:

Výmera bytu je 68,10 m2, nachádza sa na 13./13 p. zrekonštruovaného bytového domu s dvomi výťahmi. Orientácia bytu je JV - JZ, čiže sa jedná o slnečný byt. Byt je v pôvodnom stave, okrem vymenených plastových okien. To dáva novému vlastníkovi jedinečnú možnosť byt si zrekonštruovať podľa svojich predstáv, bez  likvidácie rekonštrukcie predchádzajúceho majiteľa! Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, vrátane kamerového systému. Bytový dom je v správe spoločenstva vlastníkov bytov tohto domu.

Bezproblémové parkovanie pri dome. Celkové mesačné náklady na byt predstavujú cca 200,- €.

Dispozícia: 

vstupná chodba, 3 x nepriechodná izba, kuchyňa s východom na loggiu, kumbál, ktorý môže byť využitý ako šatník, alebo botník, samostatná kúpeľňa a toaleta.

Poloha bytu, dobrá občianska vybavenosť,  dopravná dostupnosť,, nekonfliktný susedia – záruka pohodového bývania. 

Cena bytu je 132.000 €

Cena je konečná vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Zabezpečíme kompletný právny servis potrebný pri prevode nehnuteľnosti: vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad a katastrálne a notárske poplatky.

Kontakt: Peter Ambrózy, peter.ambrozy@artegos.eu, tel.: 0908 45 45 44

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

 - okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

 - zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

 - v prípade využitia nášho finančného poradcu refinancujeme znalecký posudok

 - kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

 Kontakt: Peter Ambrózy, peter.ambrozy@artegos.eu, tel.: 0908 45 45 44

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu