Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 845 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTVBA, byt,pivnica,garáž,TV aj iNET,balkon,výť

Typ
Prenájom
Ulica
Podzáhradná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
05.02.2021
Aktualizované
05.02.2021
Cena 400,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária AHOJ REAL ponúka na PRENÁJOM NOVO komplet zariadený a vybavený 1,5- izbový byt v NOVOSTAVBE VIAC PONÚK na: ahojreal.sk ulica PODZÁHRADNÁ vedľa domu obchody, LIDL, BILLA, lekáreň, DM drogéria, byt má 45m2, balkon byt je na 2 posch. s výťahom k bytu aj pivnica v cene nájmu aj Káblová Tv a interNET aj vyhradené parkovacie státie za rampou na DO Zariadený s novou kuchyn. linkou a spotrebiče sporák, chladnička, práčka, Tv rohová sedačka, manželská postel, komody, v chodbe ROLDOR skriňa Mesačný nájom 400.-€ plus energie 70.-€ = spolu celkom 470.-€ aj s ener. aj s Tv a NET aj parking Prenájom pre 1 alebo max. 2 DOSPELÉ ZAMESTNANÉ OSOBY NIE - domáce zv. INFO v RK po TELEF.: 0948 315 513, 0903 599 600, 0948 316 613 ahojreal.sk