Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Robert Beňa
robert.bena@gmail.com
903818107

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt na Geologickej ulici- Podunajské B.

Typ
Prenájom
Ulica
Geologická 1/A
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
03.08.2020
Aktualizované
03.08.2020
Cena 380,00 €/mes.
Robert Beňa Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Prenajmem dlhodobo jednoizbový byt (32m2 +4m2 loggia) na 1 poschodí (bez výťahu) v tichej časti na Geologickej ulici. MHD je dostupná v dosahu cca 200 m. Byt je čiastočne zariadený základnými spotrebičmi a nábytkom. (nová vstavaná skrina, 2 postele, nová chladnička, mikrovlnka). Byt je momentálne bez internetového pripojenia a káblovej televízie. (zapojenie po dohode). Byt je vhodný pre 1, max. 2 osoby. Pre lepšiu predstavu ako byt vyzerá, si môzete pozrieť video s priloženým linkom. https://www.youtube.com/watch?v=3XPsxRoQXI4