Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 390 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory s umyvadlom, Blagohouse, Petržalka

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Blagoevova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Cena 10,00 €/m2/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory, Bratislava-Petržalka, Blagoevova. Plocha: úžitková 69m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 2. Skladá sa z 3 miestností 41 + 15 + 13m2 (vstup cez 15m2, tu aj umyvadlo). Podlaha: koberec. Okná: plastové. Na chodbe zdieľané priestory: toalety M/Ž, kuchynka, sprcha. Možnosť prenájmu zasadačiek. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia (2017). Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, upratovanie kancelárie a spoločných priestorov, recepcia  (08:00-18:00) v cene nájmu, vstup do budovy 24/7, štrukturovaná kabeláž, kamerový systém, klimatizácia. Možnosť dozariadenia. Úprava priestorov možná. Parkovanie v okolí, možnosť prenájmu garáž. státie v budove za 80e+ DPH /miesto. Cena od 10 €/m2/mes + služby a energie 3,50 €/m2/mesm+ DPH. Províziu neplatíte!